What's up, Vampire?
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


You like vampires-you like this forum
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 program tv (filme cu vampiri)

In jos 
+2
TheBlackDeath
iuly_vampiritza
6 participanți
AutorMesaj
iuly_vampiritza
vamp 4th grade
vamp 4th grade
iuly_vampiritza


Mesaje : 172
Picaturi de sange : 15402
Respect : 1
Varsta : 33
Localizare : Forks

program tv (filme cu vampiri) Empty
MesajSubiect: program tv (filme cu vampiri)   program tv (filme cu vampiri) Icon_minitimeMar Iul 06, 2010 10:11 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Maine (7 iulie 2010), la ora 20:30 pe Pro Tv se poate viziona filmul de actiune "INSETATI DE SANGE"(2005)

"Proaspăt licenţiaţi, Jason, Aaron şi Eden participă în localitatea lor natală Mercier, la o petrecere în pădure, în apropierea unui cimitir. Băuţi şi drogaţi, cei trei nu realizează când sunt atacaţi de vampiri şi când Jason este ucis de muşcătura unuia dintre animale. Aaron şi Eden sunt arestaţi, fiind consideraţi principalii suspecţi pentru moartea prietenului lor, dar în ajutor le sare profesoara lor de biologie, care identifică adevărata cauză a decesului băiatului. Când aceasta începe să investigheze cazul, constată că au de-a face cu specii mutante de vampiri, al căror cod genetic a fost modificat din cauza apei toxice din râul din apropiere. În timp ce poliţia se ocupă de prinderea şi eliminarea liliecilor ucigaşi, profesoara va încerca să scoată la iveală corupţia din oraş"

actori: Lucy Lawless, Dylan Neal, Liam Waite, Timothy Bottoms, Jessica Stroup
regizor: Eric Bross


Ultima editare efectuata de catre iuly_vampiritza in Mar Iul 06, 2010 10:45 pm, editata de 3 ori
Sus In jos
TheBlackDeath
vamp 5th grade
vamp 5th grade
TheBlackDeath


Mesaje : 224
Picaturi de sange : 15421
Respect : 2
Varsta : 2014
Localizare : In Hell

program tv (filme cu vampiri) Empty
MesajSubiect: Re: program tv (filme cu vampiri)   program tv (filme cu vampiri) Icon_minitimeMar Iul 06, 2010 10:15 pm

hmm suna interesant daca nu uit poate il voi viziona.
sau il scot si ma uit ca asa pun pauza cand vreau si revad fazele interesante
multumesc de propunere:D
eu acum mi-am scos un serial Buffy, the vampire slayer....are 6-7 sezoane si vreau sa ma pun sa ma uit
Sus In jos
iuly_vampiritza
vamp 4th grade
vamp 4th grade
iuly_vampiritza


Mesaje : 172
Picaturi de sange : 15402
Respect : 1
Varsta : 33
Localizare : Forks

program tv (filme cu vampiri) Empty
MesajSubiect: Re: program tv (filme cu vampiri)   program tv (filme cu vampiri) Icon_minitimeMar Iul 06, 2010 10:16 pm

posteaza si tu o mica descriere pls
Sus In jos
TheBlackDeath
vamp 5th grade
vamp 5th grade
TheBlackDeath


Mesaje : 224
Picaturi de sange : 15421
Respect : 2
Varsta : 2014
Localizare : In Hell

program tv (filme cu vampiri) Empty
MesajSubiect: Re: program tv (filme cu vampiri)   program tv (filme cu vampiri) Icon_minitimeMar Iul 06, 2010 10:21 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
"Buffy, The Vampire Slayer este un serial creat de Joss Whedon care urmareste povestea lui Buffy Anne Summers, o tanara aleasa de destin sa lupte impotriva vampirilor, a demonilor si a fortelor raului. Ea este vanatoarea si este calauzita si antrenata de un observator, Rupert Giles. Chemarea mistica o inzestreaza cu intuitie, usurinta in vindecare, rezistenta si vise porfetice. Spre deosebire de predecesoarele sale, Buffy este inconjurata de prieteni loiali care ulterior devin cunoscuti ca "Scooby Gang" (Xander Harris, Willow Rosenberg).

Serialul fost inclus in topul realizat de TV Guide pentru cele mai bune seriale din toate timpurile si a fost nominalizat la premiile Emmy si Globul de Aur. A inspirat o serie de lucrari printre care benzi desenate, carti, jocuri video si un alt serial, spin-off "Angel".
Sus In jos
iuly_vampiritza
vamp 4th grade
vamp 4th grade
iuly_vampiritza


Mesaje : 172
Picaturi de sange : 15402
Respect : 1
Varsta : 33
Localizare : Forks

program tv (filme cu vampiri) Empty
MesajSubiect: Re: program tv (filme cu vampiri)   program tv (filme cu vampiri) Icon_minitimeMar Iul 06, 2010 10:23 pm

mijto Very Happy
poate o sa-l vad si eu

ce alte filme ati mai vazut cu vampiri??
Sus In jos
TheBlackDeath
vamp 5th grade
vamp 5th grade
TheBlackDeath


Mesaje : 224
Picaturi de sange : 15421
Respect : 2
Varsta : 2014
Localizare : In Hell

program tv (filme cu vampiri) Empty
MesajSubiect: Re: program tv (filme cu vampiri)   program tv (filme cu vampiri) Icon_minitimeMar Iul 06, 2010 11:06 pm

nu am prea vazut filme.seriale mai mult....
Sus In jos
iuly_vampiritza
vamp 4th grade
vamp 4th grade
iuly_vampiritza


Mesaje : 172
Picaturi de sange : 15402
Respect : 1
Varsta : 33
Localizare : Forks

program tv (filme cu vampiri) Empty
MesajSubiect: Re: program tv (filme cu vampiri)   program tv (filme cu vampiri) Icon_minitimeMar Iul 06, 2010 11:13 pm

TRANSYLMANIA (2009)

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Pete, Wang, Cliff, Newmar, Lynne, Danni, Lia si Rusty sunt trimisi sa studieze timp de un semestru la Universitatea Razvan din Romania, care este situata in inima tinutului blestemat numit Transylvania, intr-un castel vechi de cateva secole. Faptul ca profesorii sunt imbracati in haine de piele neagra si ii invata pe studenti cum sa manuiasca crucea, iar vampirite sexy si pe jumatate dezbracate pandesc pe la colturi, nu ii sperie initial pe tinerii sositi din Statele Unite ale Americii. Danni isi propune sa o determine pe sora ei geamana Lia sa fie mai exuberanta, Rusty abia asteapta sa o cunoasca pe Draguta Floca, romanca cu care corespondeaza pe internet, iar Lynne si Newmar vor sa isi condimenteze viata sexuala. Dupa ce Newmar ii daruieste lui Lynne o cutiuta muzicala si fata elibereaza involuntar un blestem secular, studentii sunt implicati intr-o lupta hilara pentru supravietuire intrucat temutul rege al vampirilor Radu, cel care a stapanit in trecut acel castel, s-a intors din morti spre a-l revendica impreuna cu o armata de creaturi ale intunericului.

E super tare filmu...amuzant...Very Happy

Puteti sa-l vedeti aici online [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
VIZIONARE PLACUTA!!
Sus In jos
Amy.BlueRose
vamp 3rd grade
vamp 3rd grade
Amy.BlueRose


Mesaje : 121
Picaturi de sange : 15270
Respect : 0
Varsta : 28
Localizare : Dark City

program tv (filme cu vampiri) Empty
MesajSubiect: Re: program tv (filme cu vampiri)   program tv (filme cu vampiri) Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 8:45 pm

am vazut Buffy,the vampire slayer mai demult dar in limba spaniola....oricum ati auzit de serialul Blood Ties in traducere Vampiri,crime si povesti de dragoste?
va pun aici o descriere ^^
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Blood Ties s-a bazat pe "Cartile Sangelui" de Tanya Huff.Acest serial se centreaza in jurul lui Victoria Nelson,care a fost un politist din Toronto dar care a parasit politia pentru a deveni detectiv privat dupa ce si-a pierdut vederea.Ea lucreaza cu vampirul Henry Fitzroy,care are 480 de ani si este fiul nelegitim al regelui Henry al VIII.Atractia dintre ei este complicata de relatia dintre Mike Celluci,fostul partener si iubit al Victoriei.La inceput el nu crede in supranatural si crede ca Vicki isi pierde mintilealaturi de vedere.Coreen,asistenta Victoriei a fost angajata deoarece cunostintele ei despre ocult si pentru a-si tine gura inchisa despre Henry.Coreen este indragostita pana peste cap de ocult si de Henry care o poate baga in probleme.

sincera sa fiu imi place mult acest serial
Sus In jos
Andre.DaRkSkY
Master
Master
Andre.DaRkSkY


Mesaje : 162
Picaturi de sange : 15393
Respect : 4
Varsta : 160
Localizare : Tecuci

program tv (filme cu vampiri) Empty
MesajSubiect: Re: program tv (filme cu vampiri)   program tv (filme cu vampiri) Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 9:03 pm

interesante propuneri... Ma tenteaza TRANSYLMANIA..:>:>
cred ca o sa ma uit la el Very Happy
Sus In jos
FlavChiangShih
Master
Master
FlavChiangShih


Mesaje : 175
Picaturi de sange : 15463
Respect : 4
Varsta : 189
Localizare : MoonShine

program tv (filme cu vampiri) Empty
MesajSubiect: Re: program tv (filme cu vampiri)   program tv (filme cu vampiri) Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 10:42 pm

The Librarian: The Curse of the Judas Chalice

Bibliotecarul Flynn Carsen recuperează piatra filosofală în cadrul unei licitaţii, dar la scurt timp îşi pierde iubita, ceea ce îi cauzează o cădere nervoasă. Sfătuit de prieteni să îşi ia o vacanţă, Flynn pleacă la New Orleans, unde se îndrăgosteşte de o cântăreaţă franceză, Simone Renoir. La scurt timp află că fata este păzitoarea unei formule secrete care poate să reînvie vampirii.
Între timp, fostul ministru rus al apărării, Sergei Kubichek caută o metodă de a-l învia pe Vlad Ţepeş şi de a forma o armată de zombi pentru a face din Rusia cea mai puternică ţară din lume. Când Simone îi mărturiseşte că este vampir, Flynn se întreabă dacă nu cumva fata îl foloseşte pentru a-şi mari puterile.

Foarte bun filmu. A fost odata la Tv.. Este diferit fata de celelalte filme cu vampiri. Merita vazut!!!!
Sus In jos
http://bloodless.vampire-legend.com
iuly_vampiritza
vamp 4th grade
vamp 4th grade
iuly_vampiritza


Mesaje : 172
Picaturi de sange : 15402
Respect : 1
Varsta : 33
Localizare : Forks

program tv (filme cu vampiri) Empty
MesajSubiect: Re: program tv (filme cu vampiri)   program tv (filme cu vampiri) Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:47 pm

am vaz filmu cand a fost dat pe pro tv...super calumea...am si plans la final cand ea s-a sinucis vazand rasaritu si i-a ramas doar inelul Sad
Sus In jos
Andre.DaRkSkY
Master
Master
Andre.DaRkSkY


Mesaje : 162
Picaturi de sange : 15393
Respect : 4
Varsta : 160
Localizare : Tecuci

program tv (filme cu vampiri) Empty
MesajSubiect: Re: program tv (filme cu vampiri)   program tv (filme cu vampiri) Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 3:43 am

Cred ca o sa ma uit si la asta ..:X:X:X
Sus In jos
razzy.razz
novice
novice
razzy.razz


Mesaje : 44
Picaturi de sange : 15265
Respect : 1
Varsta : 190
Localizare : cimitir,alea13,culuar1,mormant13

program tv (filme cu vampiri) Empty
MesajSubiect: Re: program tv (filme cu vampiri)   program tv (filme cu vampiri) Icon_minitimeDum Iul 18, 2010 3:59 pm

30 days in the night

E vorba de un oras la UNUL DIN POLI CARE in perioada respectiva a anului este intuneric 30 zile continu.In acest oras decid un grup de vampiri insetati de sange sasi potoleasca setea.Choiar de orasul este foarte populat in decursul anului in aceasta lune nu raman decat cativa oameni din care pe parcursul filmului se infructa vampiri.

Filmul e grozav va recomand sal vedeti...
Sus In jos
Amy.BlueRose
vamp 3rd grade
vamp 3rd grade
Amy.BlueRose


Mesaje : 121
Picaturi de sange : 15270
Respect : 0
Varsta : 28
Localizare : Dark City

program tv (filme cu vampiri) Empty
MesajSubiect: Re: program tv (filme cu vampiri)   program tv (filme cu vampiri) Icon_minitimeDum Iul 18, 2010 9:52 pm

Am vazut acest film si pot spune ca mi-a placut foarte mult,chiar daca prietenii mei erau ingroziti
Sus In jos
Continut sponsorizat





program tv (filme cu vampiri) Empty
MesajSubiect: Re: program tv (filme cu vampiri)   program tv (filme cu vampiri) Icon_minitime

Sus In jos
 
program tv (filme cu vampiri)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Jocuri online cu vampiri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
What's up, Vampire?  :: Free Time ^^ :: Altele...-
Mergi direct la: